Haibike elektrokolo FLYON logo

Objevte svět plný nových možností. Vyzkoušejte nové hranice elektromobility.
S elektrokolem FLYON představujeme novou generaci ePerformance.

„DESIGN, INTEGRACE, VÝKON NEBO DIGITALIZACE – FLYON URČUJE NOVÉ STANDARDY VE VŠECH OBLASTECH!“

Haibike elektrokolo FLYON technologie

 

Ochrana motoru

Kryt motoru Haibike je vyrobený z plastu vyztuženého vlákny a účinně chrání motor před přímými nárazy při jízdě po překážkách, stejně jako proti nečistotám a nárazů kamení.

Motor Flyon HPR 120S

Podmaníte si prudké kopce, budete "létat" stezkami, prozkoumáte nové hranice! Extra silný motor – vyrobený v Německu – zajišťuje potřebnou energii, když ji potřebujete, díky perfektní modulaci pěti režimů dopomoci. Spolu s dodavatelem technologií TQ jsme vyvinuli dynamický motor, který je v současnosti nejsilnějším středním motorem na trhu a dosahuje až 120 Nm točivého momentu. Díky patentovanému přenosu energie nabízí motor extrémní výkon a účinnost v kompaktním balení.

Haibike elektrokolo FLYON motor a kryt
 

Ovladač

Pro jednoduché ovládání všech funkcí jsme vyvinuli kompaktní dálkový ovladač FLYON, který díky dokonalé ergonomii, zajišťuje velmi intuitivní ovládání. Přepínač dopomocných režimů je umístěn pod řídítky a lze jej ovládat palcem i během jízdy. Nejenom displej slouží k zobrazování režimů, ale také jasně viditelný LED pásek přímo na dálkovém ovladači, který mění barvu v závislosti na úrovni pomoci.

Haibike elektrokolo FLYON ovladač
 

Přehledný displej

Výborně čitelný displej nabízí 5 barevných módů zobrazení.

Haibike elektrokolo FLYON displej
 

Karbonový rám

Navrhli jsme a vytvořili zcela novou rámovou platformu kolem modelů FLYON, vyrobených z vysoce kvalitního karbonu (uhlíku) a využívající silný a robustní materiál. Haibike ePeformance systém byl navržen s cílem dosáhnout vysoké úrovně integrace a to včetně baterie. Akumulátor je vložen podélně do uzavřené profilové trubky, což umožňuje lehčí a stabilnější konstrukci.

Dvojité zadní světla

S Haibike dvojitými zadními světly můžete pokračovat v jízdě i po setmění! Osm vysoce efektivních LED diod zabezpečuje viditelnost elektrokola také ze strany.

Haibike elektrokolo FLYON zadní světla
 

Diskový snímač rychlosti

Nově vyvinutý diskový snímač rychlosti odešle do systému 18 signálů s každou otáčkou kola a tím měří rychlost 18krát přesněji než kterýkoli jiný systém dostupný na trhu. Tímto způsobem je systém schopen rychle a dynamicky reagovat na měnící se požadavky a rozpozná akceleraci i při malých rychlostech (např. při startu kopce). Samotný senzor je bezpečně integrován do levého výřezu rámu, aby nemohlo dojít k jeho poškození.

Haibike elektrokolo FLYON snímač rychlosti
 

Výkonné světlo Skybeamer

Proč zvládat obtížné stezky a náročné trasy pouze během dne? Skybeamer je možno nastavit ve třech módech – 150, 300 nebo 5 000 lumen, díky čemuž můžete bezpečně jezdit kdekoliv po tmě! Díky tomuto vysoce výkonnému světlu již nebudete muset ani v zimě, kdy je denní světlo krátce a převládá tma během dne, nechávat kolo zahálet. Skybeamer v módu s více než 5 000 lumeny poskytuje klasický tlumený paprsek stejně jako dálkové světlo automobilu. Světlo může být ovládáno ručně, dálkovým ovladačem nebo zcela automaticky přes senzor jasu na displeji.

Haibike elektrokolo FLYON světlo Skybeamer
 

Integrované vedení kabelů

Díky systému FLYON jsme dokázali stanovit nové standardy pro vedení kabelů. Obě verze elektrokol – s pevným nebo úplným odpružením – mají všechny elektrické, hydraulické a mechanické kabely vedené rámem. Výhodou je lepší spolehlivost a čistý design modelům FLYON, jenž poskytuje čistou a elegantní siluetu elektrokol.

Haibike elektrokolo FLYON integrované kabely
 

Integrovaná baterie v rámu 630WH

Společně s naším technologickým partnerem BMZ jsme vyvinuli 48V baterii s extrémně vysokou hustotou energie a kapacitou 630 Wh. Z vnitřní strany je baterie připojena přes magnet k systému uvnitř rámu a může být zajištěna proti krádeži pomocí zámku vyvinutého ve spolupráci s firmou ABUS. Úroveň akumulátoru lze kontrolovat pomocí dotykového senzoru. Voděodolná baterie může být nabíjena přes 4A nabíječku přímo přes elektrokolo nebo samostatně (po vyjmutí). Volitelné příslušenství: 10A rychlonabíječka – nabije prázdnou baterii na 80% během pouhých 60 minut!

Haibike elektrokolo FLYON baterie
 

Vymezený úhel řízení

Blokovací systém v nových modelech FLYON omezuje úhel natočení vlevo / vpravo a tím zastaví řídítka v bezpečné vzdálenosti od rámu, čímž zabraňuje nárazům do rámu a následnému poškozování barvy.

Haibike elektrokolo FLYON zámek řidítek

Haibike Flyon NDuro 10.0